Hakkımızda

Daikin Türkiye’nin global gücünün, teknolojisinin ve kalitesinin Menemen, İzmir’de bulunan temsilcisi AY-HAK İKLİMLENDİRME sektörde 17 yıldır çalışmalarını sürdüren HAKAN ÇENBER tarafından 1996 yılında kurulmuştur.

Daikin Türkiye’nin Ege Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren AY-HAK İKLİMLENDİRME   tüketicilerine Daikin ve Airfel markalı geniş ürün gamıyla hitap etmekte; daha serin evler için split klima, ısıtma ihtiyacı olanlar için kombi ve radyatörlerden; villa, ofis ve mağazalar için multi tip klimalar ve havadan suya ısı pompalarına kadar ısıtma ve soğutma alanında tam çözüm sunmaktadır. Ortamdaki havayı temizleyerek hava kalitesini arttıran cihazlarla da havalandırma çözümlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. 

AY-HAK İKLİMLENDİRME'de;
-          Daikin split klimalar
-          Airfel split klimalar
-          Airfel kombiler
-          Airfel panel radyatörler
-          Daikin multi klima sistemleri
-          Daikin Altherma ısı pompaları
-          Daikin Hava Temizleyici ürünlerini bulabilirsiniz.

Daikin klimalar, Avrupa Birliği’nde Ocak 2013 tarihinden itibaren yürürlüğe giren ve klimaların enerji verimliliğinin tek bir test sıcaklığında değil, tüm yıl boyunca farklı sıcaklıklarda ölçülerek sınıflandırıldığı, gerçek enerji performansını gösteren “Sezonsal Verimlilik” kriterlerine uygun üretilmektedir. Dolayısıyla AY-HAK İKLİMLENDİRME, çevreci ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tüketicilerine sunmaktadır. 

AY-HAK İKLİMLENDİRME, bünyesindeki 1 Bilgisayar Programcısı, 3 tekniker ve 4 teknisyenden oluşan deneyimli ekibiyle; montaj, sistem işletmeye alma, periyodik bakım, garanti dahilinde olan veya olmayan her türlü servis hizmetlerini sağlayan teknik kadrosuyla tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun ve en konforlu çözümleri sunarak hem satış öncesi hem de satış sonrası Dünyanın Klima Uzmanı’yla çalışmanın farkını müşterilerine yaşatmaktadır.

Referanslarımız , 
-ROGE INŞAAT
-SEKON İNŞAAT
-MENEMEN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
-MENEMEN ADALET SARAYI
-MENEMEN HAKİM ve SAVCI LOJMANLARI
TÜRK HAVA KURUMU
FOÇA AÇIK CEZAEVİ
BMC SERVİSİ
İZMİR KOLEJİ
MENEMEN DEVLET HASTANESİ
57. TOPÇU TUGAYI
FOÇA DENİZ ÜSSÜ
VAKIFBANK MENEMEN ŞUBESİ
GARANTİ BANKASI MENEMEN ŞUBESİ
HALK BANKASI MENEMEN ŞUBESİ
MENEMEN VERGİ DAİRESİ
KOCAER HADDECİLİK A.Ş
Web Tasarım IDS